Haberler

Rolls- Royce Cengiz Teknik Kompozit A.Ş. Üretim Tesislerini Ziyaret Etti 

‘Türkiye’nin Nükleer Sanayi Kabiliyet Geliştirme Projesi’ne teknik danışmanlık sağlayan ve proje kapsamında açılan konsorsiyuma liderlik eden Rolls-Royce 31 Mayıs 2017 günü Arda Grup bünyesindeki Cengiz Teknik Kompozit A.Ş.’ye ziyarette bulundu.

Türkiye’nin Nükleer Sanayi Kabiliyet Geliştirme Projesi’ Ekonomi Bakanlığı tarafından finanse ediliyor ve İSO (İstanbul sanayi Odası) tarafından yürütülüyor. Proje kapsamında Rolls-Royce projeye dahil olan yerli üreticilerin teknik ihtiyaç analizlerini yapıyor. Nükleer pazarda rekabet güçlerini attırabilmek için gelişime açık alanları ve bu alanları geliştirme önerilerini sunuyor.

 31 Mayıs 2017 günü Türkiye’nin Nükleer Sanayi Kabiliyet Geliştirme Projesi’ kapsamında Cengiz Teknik Kompozit A.Ş., Rolls-Royce, İTÜNOVA TTO, STM ve İSO’nun yetkililerini ağırladı. Üretim tesisleri ve ofis alanlarını ziyaret eden firma yetkilileri, Arda Grup Genel Müdürü Bülent Öztürk ve Cengiz Teknik Kompozit A.Ş. çalışanları ile toplantı yaptılar.

Haberin Devamını Görüntüleyin

Cengiz Teknik Kompozit 40.Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul'a katıldı 

Cengiz Teknik Kompozit, 23 Mayıs 2017 Salı günü Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde başlayan Turkeybuild Yapı Fuarı'nda yerini aldı. 

Turkeybuild 27 Mayıs 2017 Cumartesi günü 18:00'de sona erecek. 5. Salon 402 numaralı stantımıza siz değerli müşterilerimizi bekleriz.

Haberin Devamını Görüntüleyin

Select USA 2016 Yatırım Zirvesi Washington - USA 

ARDA GRUP CEO ve Genel Müdürümüz Select USA 2016 Yatırım Zirvesine Davet Edilmişitr.

 

 

 

Haberin Devamını Görüntüleyin

2015 YILI İHRACAT SEKTÖRÜNDE 13. SIRAYA YÜKSELDİK 

TÜRKİYE İHRACATÇILAR MECLİSİ 2015 YILI RAKAMLAR

Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin her sene yaptığı istatiktiksel veriler ve ihracat rakamlarına göre firmamız ARDA GRUP İhracat Sektörünce 13. Büyük Firma, Türkiye genelinde 300. Büyük Firma olmuştur.

 

Haberin Devamını Görüntüleyin

Cengiz Teknik BATIMATEC 2016 

Cengiz Teknik Kompozit Sanayi Olarak Batimatek 2016 Fuarında da yerimizi aldık.

Haberin Devamını Görüntüleyin

CTK Fil Dişinde 

Satış & Pazarlama Müdürümüz, Kasım 2015 tarihinde Fil Dişi’nin Abidjan şehirinde, Fil Dişi Hükümet Sözcüsü Sayın Jöel N’Guessan ile yaptığı toplantıda ve devamında Başbakanlık Kabine Direktörü ile yapılan toplantıda Türk ürünlerinin kalitesini, kompozitin avantajlarını ve ürünlerimizi Fil Dişi Hükümetine tanıtmıştır. Cengiz Teknik Kompozit ürünleri artık Fil Dişi’nde.

Haberin Devamını Görüntüleyin

IRAN - Tebriz Belediye Başkanı Sayın Sadegh Najafi 

Cengiz Kompozit Sanayi olarak biz Tebriz Belediye Başkanı Sayın Sadegh Najafi ile yaptığımız görüşmeler sonucunda Tebriz Belediyesi bizim ürünlerimizi kullanmaya karar vermiştir.

 

Haberin Devamını Görüntüleyin

Cengiz Kompozit Sanayi CIDDE Big 5 

Suudi Arabistan Cidde Big 5 Fuarından Cengiz Kompozit Sanayi Stantından görüntüler......

Haberin Devamını Görüntüleyin

İhracat Başarı Ödülü 

2014 yılında yaptığı ihracat rakamları ile ilk bin firma arasında 667. olarak yerini almış olan firmamız, 08.12.2015 Tarihinde IDDMIB (İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği)düzenlemiş olduğu, kendi üyeleri içinde İlk 75 firmaya verilen ve ENKA, POLİMEKS, TEKFEN gibi firmaların da yer aldığı kategoride “İhracat Başarı Ödülü” nü kazanmıştır. Firmamız adına ödülümüz; CEO’muz Sayın Bayan Serpil ÖZTÜRK tarafından alınmıştır.

Haberin Devamını Görüntüleyin

KOMPOZİT 2015 ZİRVESİNİN PLATINIUM SPONSORU CENGIZ TEKNIK KOMPOZIT 

Firmamız Cengiz Teknik Kompozit A.Ş.  Kompozit Zirvesi 2015 Organizasyonunun PLATINIUM Sponsoru olarak Fuarda Yerini Aldı.

Firmamızın CEO'su Sayın Serpil ÖZTÜRK başarılarından dolayı Kompozit Sanayicileri Derneği Tarafından ödüle layık görülmüştür.

 

 

Haberin Devamını Görüntüleyin

PERU LİMA FUARI 13-17 EKİM 2015 

Cengiz Teknik Kompozit Olarak PERU'daki yerimizi Aldık...

Peru - Lima'da 13 - 17 Ekim 2015 Tarihleri Arasında Yapılan EXCON 2015 Fuarında Bizi Ziyaret Eden Tüm Müşterilerimize Teşekkürler....

Haberin Devamını Görüntüleyin

TÜRKMENİSTANDAYIZ - Turkmen Construction 2015 

Cengiz Teknik Kompozit Sanatı  27-29  Ağustos Tarihleri Arasında Turkmen Constraction 2015 Fuarında Yerini Aldı.

Katılım Gösterip Standımıza Uğrayan Tüm Ziyaretçilerimize Teşekkür Ederiz....

Haberin Devamını Görüntüleyin

IRAN CONFAIR 2015 (9- 12 Ağustos 2015) Tahran 

Kompozit Sektörünün Öncü Firmalarından Olan Cengiz Kompozit Sanayi 9 - 12 Ağustos Arası İRAN Tahran 'da düzenlenen Iran ConFair 2015'te yerini aldı.

Katılım Gösteren Tüm Ziyaretçilerimize Teşekkürler....

 

Haberin Devamını Görüntüleyin

SAUDI BUILDING 2015 MAYIS 11 -14 CİDDE FUARI 

Cengiz Teknik Kompozit Sanayi Ticaret A.Ş.

Firmamız 11-14 Mayıs 2015 Tarihleri Arasında Cidde Fuarına Katılmıştır.

Siz Değerli Müşterilerimize Ziyaretlerinden Dolayı Teşekkür Ederiz...

Haberin Devamını Görüntüleyin

Tasam Ödül Töreni 

2015 Tasam Stratejik Vizyon Sahibi İş Adamı Ödülü Serpil Öztürk'e verildi.

Haberin Devamını Görüntüleyin

İslam Ülkeleri Düşünce Kuruluşları Forumuna Düşüncelerinden Dolayı Teşekkürler 

ISTTP Dünya'da, bölgemizde ve ülkemizde kaydedilen siyasi, sosyokültürel ve iktisadi gelişmelere dair, İslam ülkelerinin düşünce kuruluşlarıyla "Barış Medeniyeti ve İşbirliği İmkânları" perspektifinde oluşturulan bilgi ve fikir birikiminin paylaşılmasına katkı sağlar. Grubumuz da bu barışçıl yaklaşımda üzerine düşen görevleri başarı ile yerine getirmektedir.

Haberin Devamını Görüntüleyin

İslam Dünyası İstanbul Ödülleri 

7 Mart 2015 Cumartesi akşamı Pakistan Senatosu Güvenlik Komitesi ev sahipliğinde düzenlenen Ödül Takdim Töreni, Pakistan Devlet Başkanı Sayın Mamnoon Hussain’in teşrifleri ile İslamabad’taki Serena Otel’de gerçekleştirildi.

Haberin Devamını Görüntüleyin